GKS Fabianki – Wicher Wielgie

GKS Fabianki     3 – 2    Wicher Wielgie

Zawodnicy GKS Fabianki 3 września o godzinie 16:00 na własnym boisku podejmowali Wicher Wielgie. Był to mecz, który miał wyłonić lidera tabeli gdyż oba zespoły wygrały swoje poprzednie mecze będące inauguracją rundy jesiennej i zajmowały kolejno pierwsze i drugie miejsce.

Po zaciętej walce to GKS Fabianki był górą. Nie było jednak łatwo.

Jako pierwszy strzelał Damian Uzarski, który już w 7’ pokonał bramkarza rywali. Po stracie bramki goście zaczęli naciskać jednak nasza obrona spisywała się bardzo dobrze i na przerwę zeszliśmy z jednobramkową przewagą.

Po gwizdku rozpoczynającym drugą połowę rywale nadal nie odpuszczali i bardzo szybko zdołali doprowadzić do remisu. Kolejne minuty były bardzo wyrównane. Dodatkowych emocji dostarczył wszystkim faul w polu karnym Damiana Uzarskiego, który za to wykroczenie został ukarany czerwoną kartką.  Zawodnicy z Wielgiego wykorzystali rzut karny i wyszli na prowadzenie.

Przed zawodnikami GKS Fabianki grającymi w osłabieniu stało naprawdę trudne zadanie. Jednak poradzili sobie z nim doskonale. Wykazali się niespożytą sią i determinacją co przełożyło się na bramki. Do remisu doprowadził Emil Korpalski, który pokonał bramkarza w 80’. Zawodnicy nie odpuszczali i już w 85’ po drugiej bramce Emila Korpalskiego wyszli na prowadzenie.

Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3 – 2 dla gospodarzy i tym samym GKS Fabianki został liderem tabeli.

Bez tytułu
TERMINARZ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *