Lech Dobre – GKS Fabianki

Lech Dobre     3 – 4     GKS Fabianki

      Paprocki      13’                                16’   51′ Słomski Przemek

            Danielak     25’                                18’  64′ Komorowski Łukasz

Dąbrowski    (karny)                                                                      .


Udany początek rundy jesiennej sezonu 2016/2017 zawodników GKS Fabianki.

Nasi zawodnicy bardzo dobrze zaprezentowali się w meczu otwarcia rundy jesiennej wygrywając na wyjeździe z Lechem Dobre.

Oto co powiedział po meczu trener naszej drużyny -Damian Cackowski:

sms_wloclawek_kadra_trenerskaPoczątek meczu wskazywał na to, że gospodarze nie sprawią nam większych problemów i zwycięstwo przyjdzie łatwo lecz to gospodarze w 13 min strzelili pierwsi bramkę co rozdrażniło nasz zespół i już w 16 min wyrównaliśmy po strzale Przemka Słomskiego. W 18 min było już 1:2 po bramce Łukasza Komorowskiego. W 25 min Lech zdołał doprowadzić do remisu i było już 2:2 . Nasz zespół przeważał i to my byliśmy zespołem który prowadzi grę lecz to Lech wykorzystał rzut karny i na przerwę schodził z jedno bramkową przewagą. Po przerwie nasi zawodnicy wzięli się do pracy i w 51 min Przemek Słomski wyrównał wynik. GKS nie schodził z obrotów. W 64 min Komorowski po raz drugi w tym spotkaniu trafił do siatki i było już 3:4. Nasi zawodnicy na bardzo gorącym terenie ten wynik dowieźli do końca i cieszyli się z pierwszych 3 punktów w tym sezonie.

W kolejnym meczu zawodnicy GKS Fabianki będę podejmować na własnym boisku Wicher Wielgie. Spotkanie rozpocznie się 3 września 2016 roku o godzinie 16:00.
Zapraszamy wszystkich do wspólnego kibicowania!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *